فرهنگی و هنری
آخرین خبر: وزیر ارشاد عنوان کرد؛تاثیر هنر بر کاهش آسیب‌های اجتماعی
آخرین اخبار
  • وزیر ارشاد عنوان کرد؛تاثیر هنر بر کاهش آسیب‌های اج...
  • پاسخ وزارت ارشاد به مطالبات قاضی‌پور درباره خبرنگا...
  • خدمات دارالقرآن برای اعضای خانه کارگر رایگان است
  • بهرام زند درگذشت
  • لوون هفتوان بازیگر سینما و تئاتر درگذشت
  • معرفی داوران سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر
  • سه خان بالیوود دیدار با نتانیاهو را نپذیرفتند
  • نامزدهای نهایی جوایز اسکار ۲۰۱۸ معرفی شدند
  • کهنه‌کاران بازیگری در جشنواره‌ فیلم فجر
  • «فروشنده» نامزد جایزه بفتا شد
  • «توسعه بازاریابی » به مطبوعات کشیده شد
  • اعلام برندگان جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸
  • بزرگترین شکست‌های تجاری سینما در سال 2017
  • از «پایتخت ۵» چه خبر؟
  • آغاز توزیع کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور از فردا
  • اولین نامزدهای خرس طلای برلین معرفی شدند
  • "سلطانی‌فر" معاون مطبوعاتی می‌شود
  • کاغذ رسید
  • ثبت ۲۵ فیلم در فهرست میراث ملی سینمایی آمریکا
  • دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ارشد فردا منتشر م...
  • "پنه‌لوپه کروز" و فرهادی در آخرین روز فیلمبرداری
  • انتشار اولین آمار فروش «قاتل اهلی» کیمیایی
  • کشف خطوط آجری مزین با نام خدا به‌قدمت ۴۷۰۰ سال در...
  • آغاز اکران پنج فیلم جدید از اول آذر
  • معرفی نامزدهای گرانترین جایزه کتاب ادبی
  • معاون اول رئیس‌جمهور: باید نگران بیکار شدن روزنامه...
  • ممیزی جدید تلویزیون برای باران کوثری
  • آخرین «شهرزاد ۲» هفته آینده عرضه می‌شود
  • ایران از دهه دوم ماه محرم میزبان «عاشورا تا اربعی...
  • در پروژه‌ای بزرگ ؛دی کاپریو نقش روزولت را بازی می‌...
  • فروش 20 قلم خوراکی در بوفه‌های مدارس ممنوع شد
  • آغاز ثبت نام سفرهای عتبات تاسوعا و عاشورا از فردا
  • آغاز کنفرانس‌های بین‌المللی محک با یک نمایش آیینی
  • آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران
  • «اما استون» پردرآمدترین بازیگر زن جهان در سال ۲۰۱۷...
  • برترین‌های جشن منتقدان سینما اعلام شد
  • فردا آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور
  • فردا آخرین مهلت انتخاب رشته پذیرفته شدگان کنکور
  • کشف ۶ شهر باستانی از اعماق زمین
  • جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده
  • اجلاس وب فارسی با حضور نخبگان سایبری در تهران برگز...
  • احتمال قرار گرفتن ایران در جایگاه چهارم المپیاد جه...
  • ۶ مدال رنگین برای دانش آموزان ایرانی در المپیاد جه...
  • اسامی منتخبین انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام شد
  • پیکر حبیب‌الله کاسه‌ساز به آرامگاه ابدی بدرقه شد
  • آغاز عملیات حج 96 از نهم مردادماه
  • سهیم کردن مستمری بگیران در سهام‌های سود آور تامین...
  • کد خبر: 895|تاریخ :: 2018-01-08 09:26:20
    اعلام برندگان جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸
    مراسم اعطای جوایز هفتادوپنجمین دوره جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب با تقسیم جوایز بین آثار شاخص به کار خود پایان داد.

     در این مراسم که با اجرای «ست مایرز» در هتل بورلی‌ هیلتون لس‌آنجلس برگزار شد در نهایت فیلم «سه بیلبورد» موفق به کسب چهار جایزه از جمله بهترین فیلم درام،‌ بازیگر زن درام، فیلمنامه و بازیگر مرد نقش مکمل شد و فیلم «لیدی برد» نیز جایزه بهترین فیلم کمدی یا موزیکال را به خود اختصاص داد.

    امسال «شکل آب» به کارگردانی «گیلرمو دل‌تورو» با نامزدی در هفت شاخه بیشتاز نامزدها بود اما در نهایت تنها به دو جایزه بهتری کارگردانی و موسیقی متن اکتفا کرد و «پُست» ساخته جدید «استیون اسپیلبرگ» نیز که در شش شاخه نامزد کسب جایزه بود دست خالی مراسم گلدن گلوب 2018 را ترک کرد.

    در بخش تلویزیونی نیز سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» موفق به کسب جایزه بهترین مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی و سه جایزه بازیگری شد.

    فهرست کامل نامزدها و برندگان هفتادوپنجمین دوره جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب (۲۰۱۸) به شرح ذیل است:

    * بهترین فیلم درام

    نامزدها: مرا به نامت صدا کن، دانکرک، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از اِبینگ میزوری

    برنده: سه بیلبورد خارج از اِبینگ میزوری

    *بهترین فیلم کمدی یا موزیکال  

    نامزدها: هنرمند فاجعه، برو بیرون،‌ من، تونیا، برترین شومن، لیدی برد

    برنده: لیدی برد

    * نامزدهای بهترین کارگردانی

    نامزدها: گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)، مارتین مک‌دونا (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)، کریستوفرنولان (دانکرک)، ریدلی اسکات (تمام پول دنیا)، استیون اسپیلبرگ (پُست)

    برنده: گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

    *بهترین بازیگر مرد درام

    نامزدها: تیموثی شلمی (مرا به نامت صدا کن)، تام هنکس (پُست)، دنیل دی‌لوئیس (موضوع فانتوم)، گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)

    برنده: گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)

    *بهترین بازیگر زن درام

    نامزدها: جسیکا چستین (بازی مالی)، سالی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)، مریل استریپ (پُست)، میشله ویلیامز (تمام پول دنیا)

    برنده: فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)

    *بهترین بازیگر مرد (کمدی یا موزیکال)

    نامزدها: استیو کارل (نبرد جنس‌ها)،‌ آنسل الگورت (بچه راننده)، جیمز فرانکو (هرمند فاجعه)، هیو جکمن (بزرگترین شومن)،‌ دنیل کالویا (برو بیرون)

    برنده: جیمز فرانکو (هرمند فاجعه)

    *بهترین بازیگر زن (کمدی یا موزیکال)

    نامزدها: جودی دنچ (ویکتوریا و عبدول)، هلن میرن (لذت طلب)، مارگت روبی (من، تونیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)،‌ اما استون (نبرد جنس‌ها)

    برنده: سیرشا رونان (لیدی برد)

    * بهترین فیلم خارجی

    نامزدها: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)، اول پدم را کشتند (کامبوج)،‌ در محو شدگی (آلمان)، بی‌عشق (روسیه)، میدان (سوئد)

    برنده: در محو شدگی (آلمان)

    * بهترین انیمیشن

    نامزدها: بچه رئیس، نان‌آور، کوکو، فردیناند،‌ وینسنت دوست‌داشتنی

    برنده: کوکو

    * بهترین بازیگر نقش مکمل زن

    نامزدها: مری جی.بلایژ (مادباند)، هونگ چائو (کوچک‌سازی)، الیسون جنی (من، تونیا)، اوکتاویا اسپنر (شکل آب)،  لاری میت کالف (لیدی برد)

    برنده: الیسون جنی (من، تونیا)

    * بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

    نامزدها: ویلم دفو (پروژه فلوریدا)،‌ آرمی هامر (مرا به نامت صد کن)، کریس پلامر (تمام پول دنیا)، سم راکوِل (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)

    برنده: سم راکوِل (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)

    * بهترین فیلمنامه

    نامزدها: مارتین مک‌دونا (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)، گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، جاش سینگر و الیزابت هانا (پُست)، آرون سورکین (بازی مالی)

    برنده: مارتین مک‌دونا (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)

    * بهترین موسیقی اصلی متن

    نامزدها: شکل آب، سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری، ماجرای فانتوم، پست، دانکرک

    برنده: شکل آب (الکساندر دسپلات)

    * بهترین ترانه

    نامزدها: خانه( فردیناند)،‌ رودخانه قدرتمند (مادباند)، مرا به یاد بیاور(کوکو)، ستاره (ستاره)، این منم (برترین شومن)

    برنده: این منم (برترین شومن)

    ******بخش تلویزیونی*****

    * بهترین مجموعه تلویزیونی (درام)

    نامزدها: تاج، بازی تاج و تخت، سرگذشت ندیمه،‌ چیزهای عجیب، این ما هستیم

    برنده: سرگذشت ندیمه

    * بهترین مجموعه تلویزیونی (کمدی یا موزیکال)

    نامزدها: سیاه طور،‌ خانم میزل شگفت‌انگیز، استاد هیچ، اسمیلف،‌ ویل و گریس

    برنده: خانم میزل شگفت‌انگیز

    *بهترین بازیگر مرد (سریال درام)

    نامزدها: استرلینگ کی. براون (این ما هستیم)،‌ فردی هایمور (دکتر خوب)،‌ باب اودندیک (بهتره به سول زنگ بزنی)،‌ لیو شریبر (روی داناوان)،‌ جیسون بتمن (اوزارک)

    برنده: استرلینگ کی. براون (این ما هستیم)

    * بهترین بازیگر زن (سریال درام)

    نامزدها: کاتریونا بالف (بیگانه)،‌ کلر فوی (تاج)،‌ مگی جیلنهال (شیطان)، کارتین لانگفورد (۱۳ دلیل)، الیزابت ماس (سرگذشت ندیمه)

    برنده: الیزابت ماس (سرگذشت ندیمه)

    * بهترین بازیگر مرد (سریال کمدی یا موزیکال)

    نامزدها: آنتونی اندرسون (سیاه‌طور)، عزیر انصاری (استاد هیچ)،‌ کوین بیکن (من عاشق دیک هستم)، ویلیام اچ. میسی (بی‌شرم)، اریک مک‌کورماک (ویل و گریس)

    برنده: عزیر انصاری (استاد هیچ)

    *بهترین بازیگر زن (سریال کمدی یا موزیکال)

    نامزدها: پاملا ادلون (چیزهای بهتر)،‌ الیسون بری (تابش)، ایسا را (ناامن)، راشل براسنان (خانم میزل شگفت‌انگیز)، فرانکی شاو (اسمیلف)

    برنده: راشل براسنان (خانم میزل شگفت‌انگیز)

    * بهترین بازیگر مرد در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

    نامزدها: رابرت دنیرو (جادوی دروغ‌ها)، جود لا (پاپ جوان)، کایل مک‌لاکلن (توئین پیکس)، ایوان مک‌گروگر (فارگو)، جفری راش (نابغه)

    برنده: ایوان مک‌گروگر (فارگو)

    * بهترین بازیگر زن در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

    نامزدها: جسیکا بیل (گناهکار)،‌ نیکل کیدمن (دروغ‌های کوچک بزرگ)، جسیکا لانگ (دشمنی: بت و جوآن)، سوزان سراندون (دشمنی: بت و جوآن)،‌ ریس ویترسپون (دروغ‌های کوچک بزرگ)

    برنده: نیکل کیدمن (دروغ‌های کوچک بزرگ)

    * بهترین بازیگر مرد نقش مکمل در یک سریال، فیلم تلویزیونی یا مینی‌سریال  

    نامزدها: دیوید هاربر (چیزهای عجیب)، آلفرد مولینا (دشمنی: بت و جوآن)، الکساندر اسکارسگارد (دروغ‌های کوچک بزرگ)، کریستین اسلاتر (آقای روبات)، دیوید تولیس (فاگو)

    برنده: الکساندر اسکارسگارد (دروغ‌های کوچک بزرگ)

    * بهترین بازیگر زن نقش مکمل در یک سریال، فیلم تلویزیونی یا مینی‌سریال

    نامزدها: لارا درن (دروغ‌های کوچک بزرگ)،‌ آن داد (سرگذشت ندیمه)، کریسی متز (این ما هستیم)، میشل فایفر (جادوی دروغ‌ها)، شایلین وودلی (دروغ‌های کوچک بزرگ)

    برنده: لارا درن (دروغ‌های کوچک بزرگ)

    *بهترین مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

    نامزدها: دروغ‌های کوچک بزرگ، فارگو، دشمنی: بت و جوآن، گناهکار، بالای دریاچه: دختر چینی

    برنده: دروغ‌های کوچک بزرگ

    ::نظرات

    ارسال دیدگاه شما

    • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.
    X
    بایگانی روزنامه
    انتخاب تاریخ:   /  /   
    1397-03-29
    1397-03-28
    1397-03-27
    1397-03-24
    1397-03-23