منشور اخلاقی :: دانستن حق مردم هست و گسترش عدالت، بقاء و پایداری جامعه بشری را تضمین می کند و آن را قوام می بخشد و زندگی را معنا دار می کند. روزنامه کار و کارگر با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه اسلامی به خصوص جامعه کارگری که امروزه محروم ترین قشر جامعه را تشکیل می دهد پا به عرضه گذاشته و متعهد به حمایت از حقوق این قشر زحمت کش و ملزم به رعایت اخلاق حرفه ای و نظام ارزشی حاکم بر جامعه اسلامی است. آگاهی بخشی درباره حقوق صنفی و اجتماعی کارگران رسالت مهم روزنامه کارگری است؛ رسالتی که به زندگی میلیون ها بیمه شده تامین اجتماعی گره خورده است.
Sun Sun
ربیعی :برنامه حمایت غذایی از اقشار آسیب‌‌‌پذیر در کنار سبد غذایی تعطیل‌‌بردار نیست
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: برنامه حمایت غذایی از اقشار آسیب‌‌‌پذیر در کنار سبد غذایی هر ماه ادامه دارد و تعطیل‌‌بردار نیست.
تشکیل دو کمیته بیمه و توانمندسازی تشکل‌های صنفی کامیون‌داران / قول ربیعی برای پیگیری مشکلات رانندگان
جلسه نمایندگان اتحادیه کامیون‌داران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز با حضور علی ربیعی برگزار شد.
تهیه شناسنامه شغلی برای هر ایرانی
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از طراحی شناسنامه شغلی برای هر فرد ایرانی در سن کار خبر داد.
محجوب در مراسم روز جهانی کارگر:بند «ز» باید از بودجه امسال حذف شود
علیرضا محجوب گفت: ما کارگران از دولت و وزارت بهداشت به خاطر دست‌اندازی به اموالمان ناراضی هستیم و اگر صدای اعتراض ما شنیده نشود، در تیرماه بیشتر اعترا...
در قطعنامه روز جهانی کارگر مطرح شد؛فقدانِ امنیت شغلی قابل تحمل نیست
در قطعنامه‌ی پایانی راهپیمانی روز جهانی کارگر بر مطالبات اصلی کارگران از جمله تامین امنیت شغلی و کاهش نرخ بیکاری تاکید شد
X
بایگانی روزنامه
انتخاب تاریخ:   /  /   
1397-03-28
1397-03-27
1397-03-24
1397-03-23
1397-03-22