منشور اخلاقی :: دانستن حق مردم هست و گسترش عدالت، بقاء و پایداری جامعه بشری را تضمین می کند و آن را قوام می بخشد و زندگی را معنا دار می کند. روزنامه کار و کارگر با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه اسلامی به خصوص جامعه کارگری که امروزه محروم ترین قشر جامعه را تشکیل می دهد پا به عرضه گذاشته و متعهد به حمایت از حقوق این قشر زحمت کش و ملزم به رعایت اخلاق حرفه ای و نظام ارزشی حاکم بر جامعه اسلامی است. آگاهی بخشی درباره حقوق صنفی و اجتماعی کارگران رسالت مهم روزنامه کارگری است؛ رسالتی که به زندگی میلیون ها بیمه شده تامین اجتماعی گره خورده است.
Sun Sun
رتبه پنجم مصرف "ریتالین" در دانشجویان ایرانی
معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به عوارض مصرف خودسرانه ریتالین، گفت: مطالعات در داخل کشور نشان می­‌دهد مصرف ریتالین در برخی دانشجویان بعد از الکل، مواد خانواده حشیش، تریاک و ترامادول رتبه پنجم را به خود اختصاص می­‌دهد.
با تصویب هیئت وزیران؛حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی۱۳ درصد افزایش یافت
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: با پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی به هیأت وزیران تکلیف سایر سطوح مزدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی روشن و ۱۳ درصد افزایش یافت.
فرآورده‌هاي پروبيوتيكی، بازارفرآورده‌هاي فراسودمند را تسخیر می کنند
دکترمریم تاج آبادی ابراهیمی رییس ششمین سمپوزیوم بین المللی فدراسیون انجمن های آسیایی باکتری های اسیدلاکتیک و چهارمین همایش بین المللی پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند در آستانه برگزاری این همایش گفت : این سمپوزیوم هر سال در یکی از کشورهای آسیایی برگزار می گردد.
رگبار و رعد و برق در راه است
یک کارشناس هواشناسی گفت: از بعداز ظهر روز یکشنبه 27 خرداد برای شمال و دامنه های البرز پیش بینی باد شدید و رعد و برق و رگبار داریم.
فروش روزنامه اندازه پول ناهار ما نمی‌شود
فکری گفت: اینکه ما چه چیزی را بفروشیم و یا تداخل صنفی با دیگر اصناف داشته باشیم یک مساله کاملا درون‌اصنافی است و مرجع رسیدگی آن اتاق اصناف است و ربطی...
ثبت دو طلاق به ازای هفت ازدواج در کشور
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: در حال حاضر به ازای هر ۳.۵ ازدواج یک طلاق در کشور رخ می دهد.
مجرمان به کلاهبرداری اینترنتی تمایل بیشتری دارند
رییس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه افتتاح حساب با مدارک مفقودی بالاترین آمار جرایم اینترنتی را دارد، گفت: طی تحقیقات انجام شده و آمارهای به دست آمده،م...
حضور فعال سازمان آموزش فنی‌ و حرفه‌ای کشور در نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف ایجاد جذابیت، نشاط و مهارت آموزی با نهادهای لشگری و کشوری مرتبط با حوزه‌ی مهارت آموزی و خدمت مقدس سربازی همکاری...
X
بایگانی روزنامه
انتخاب تاریخ:   /  /   
1397-03-28
1397-03-27
1397-03-24
1397-03-23
1397-03-22